Ana sayfa > Huzurevi Hizmetleri

Huzurevi Hizmetleri

Asude Huzurevi
Özel Huzurevi Hizmetleri

Özel Huzurevi Hizmetleri

Asude Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak İstanbul’daki tüm şubelerimizde yaşlı misafirlerimiz için gerekli olan tüm yaşlı bakımı hizmetlerini veriyoruz. Her biri için özel beslenme programları uyguluyoruz. Sağlıklı olmalarını desteklerken aynı zamanda yaşlılar için egzersiz programları ile mobilize olmalarını da destekliyoruz.

Asude Huzurevleri bir çok hastalık tipine sahip yaşlı misafirlerinin bakımı konusunda profesyonel ve deneyimli yaşlı bakımı kadrosuna sahiptir.

Özel yaşlı bakımı gerektiren hastalıklar için doktorlar ve geriatri hemşireleri düzenli kontroller sağlamaktadır. Demansalzheimer, parkinson, romatizma, diyabet, onkoloji, emboli atması, multipl skleroz (MS), epilepsi, kalça kırığı ameliyatı gibi özel bakım gerektiren hastalıklar için kişiye özel bakım ünitelerinde yaşlı bakımı yapılmaktadır.

Sağlık hizmetlerini 7/24 kamera ile izlenebilecek altyapıya sahip, hijyenik bir ortamda sunan Asude Huzurevi, beslenme problemleri çeken yaşlılar için özel beslenme ünitesinde damar yolu ve sonda yoluyla beslenme işlemlerini gerçekleştirir.

İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazınız