Asude Nursing Home

The real life starts at old age and enjoying old age starts at Asude…

Our Mission

To be a good example for Turkey and the World by maintaining successful works in the field of elderly care and by providing opportunities to live in peaceful and happy environment for elders and to make this approach an institution culture

READ MORE

Alzheimer & Demans

Alzheimer's or Dementia is a disease that occurs with the progress of age. The cause is unknown. A trauma in your brain, a lot of fatigue or sadness in your brain, growth and negative environmental conditions, genetic factors, and many other factors can cause this disease.

Elderly Diseases

Alzheimer & Dementia

Dementia is simply a slow or rapid loss of brain function.

Learn more

Parkinson’s 

Parkinson’s disease was first described in 1817 by James

Learn more

Internal diseases

Internal Diseases is an extensive department which could

Learn more

General

According to the World Health Organization, over 65

Learn more

Physiotheraphy

It includes basic physical examination of all systems.

Learn more

Social and Cultural Nursing Home Activities

previous arrow
next arrow
Slider

Why Asude Nursing Home?

1,5 yıldır Asude Huzurevi'nde kalan babama gözümüzü arkada bırakmayacak yaşlı bakımı ve özeni gösterdikleri için tüm huzurevi personeli ve yöneticilerine sonsuz teşekkürler, artık daha büyük bir aileyiz...

Çiğdem BİRLİK

Asude Yaşlı Bakımevi’nin misafirleri çok şanslı, huzurevinde etraflarında hep kendilerine ilgi ve anlayışla yaklaşan sihirli bir ekibin denetimindeler. Babam da bir yıldır bu ekibin talihli konuklarından. Asude Ailesi babamın ikinci ailesi diyebilirim, herkese gönül dolusu teşekkürler.

Bülent ALBANT

Asude Huzurevi’ne her zaman geldiğimde güler yüzlü, sevecen personellerle ve hemşirelerle karşılaşıyorum. Annem burada güvende huzurlu ve mutlu. Böyle olmasından dolayı tüm huzurevi ekibine teşekkür ediyorum.

Olcay ERDEM

Anneannem 2,5 senedir Asude Huzurevi’nde kalıyor. Bulunduğu ortamda mutlu ve huzurlu olduğunu her daim dile getiriyor. Uzun zamandır İngiltere’de yaşadığım için İstanbul'da anneannemi emanet edebileceğim özel bir huzurevi bulduğumdan dolayı çok mutluyum. Uzakta da olsam yaşlı bakımı açısından içim çok rahat.

Nilgün İLKER

Eşim neredeyse bir senedir bu huzurevinde kalıyor. Aldığımız yaşlı bakım hizmetinden, güler yüzlü olmalarından dolayı tüm personele ve hemşirelere teşekkür ediyorum. Her seferinde ilk günki gibi ilgili ve alakalı oldukları, ellerinden gelen her şeyi yaptıkları için burada olmaktan çok memnunum.

Müzehher AKDUVAR

Eşimi Asude Huzurevi’ne emanet ettikten sonra evimde huzur ve güvenle uyumaya başladım. Huzurevindeki sıcak ve sevecen ortam sayesinde yaşlılara evindeymiş hissi verip morallerini yüksek tutuyorlar. Eşimin bu ortamın bir parçası olmasından çok memnunum. Gerek huzurevi kurucuları gerekse özenle seçilen çalışanları yaşlı hastaların sağlıklarını, beslenmelerini ve psikolojilerini çok yakından takip ediyorlar. Oluşabilecek sorunlar için ise en etkili tedaviyi uygulamak ve eski sağlıklı hallerine dönmeleri için ellerinden geleni yapıyorlar. Yaşlı bakımınında bu denli özverili çalıştıkları için Asude Huzurevi sahipleri ve personelinin her birine çok teşekkür ediyorum.

Vasfiye DİKKAYA

Asude Huzurevi’nde 4. senesini dolduran kardeşim ve annemin her türlü tedavi ve bakımlarını özveri ile yapan bütün Asude Yaşlı Bakımevi çalışanlarına teşekkür ederim. İyi ki varsınız dostlarım benim tüm kaygılarımı giderdiniz.

Şerife ÖZYÜKSEL

Asude Ailesi’nde bir tanecik annemin 5. yılı ; tesadüfen geldiğimiz bu kurumda gördüğüm güleryüz ve samimiyet Asude Ailesi’ne olan güvenimi sağladı. Huzurevi sahiplerinin ve personelin ilgilerinden dolayı ellerine, yüreklerine sağlık.

Selma YORGUN KELEM

Diyabet, Demans ve kalça kırığı rahatsızlığı olan 94 yaşındaki yatalak anneme evde bakıcı yardımıyla bakmaya çalıştık yeterince yaşlı bakımı yapamadığımızı anladığımız anda geriatri profesörü tavsiyesi üzerine Asude Huzurevi'ne getirdik. 2.5 senedir kaldığımız Asude Huzurevi'nde uzman doktor, geriatri hemşiresi ve eğitimli yaşlı bakım personeli sayesinde annemin ömrüne ömür kattılar. Profesyonel hizmet aldığımız huzurevinin güzel yürekli yetkililerine, doktorlarına, hemşirelerine, uzmanlarına ve eğitimli personellerine sonsuz teşekkürler.

İç Mimar - Oya ERGÜN

Canım annemi mecburiyetler karşısında bakımevine yatırmak zorunda kaldığımdakikorkularım ve endişelerim o kadar büyüktü ki aylarca İstanbul'daki özel yaşlı bakım evleri arasında araştırma yaptım. Maalesef içime sinen güvenle teslim edebileceğim bir bakım evi bulamamışken eşimin tesadüfen karşısına çıkan Asude Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi resmen tüm endişelerimi bir çırpıda sildi. Anneme benim gibi sevgi ve merhametle bakan tüm huzurevi çalışanlara ve bizi sürekli motive eden Asude Ailesi’ne teşekkür ederim.

Mihriban KUMCU

Babamın bir doktor kontrolünde doktorumuzun bizi uyarmasıyla birlikte Demans ve Alzheimer başlangıcı olduğunu öğrendik. Babamın zaman içinde bu rahatsızlıkla ilgili yaşayacağı soruları öğrendiğimizde babamın daha nasıl yaşam kalitesini arttırabileceğimizi düşündüğümüz sırada Asude Huzurevi ile tanıştık. Bizim bu zor anlarımızda bize destek çıkarak babamın daha profesyonel sağlık hizmeti almasını sağladılar. Sundukları bu profesyonel yaşlı bakım hizmeti ve aile ortamı sayesinde babam 4 yılı aşkındır Asude Ailesi’nin mutlu bir üyesi olarak hayatına devam ediyor. Yaşadığımız bu süreç içerisinde artık babam ile alakalı hastalık endişelerimin bittiğini ve babamı ziyarete giderken kuruma değil babamın evine ailemi ziyarete gidiyormuşum gibi hissettiren tüm Asude Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi'ne teşekkür ederim.

Mahmut TÜRKER
Turkey’s First Senior Holiday Willage at A news TV
Asude Nursing Home “Our Solution Partners”
dora hospital
previous arrow
next arrow
Slider
Our Lives Affecting “Organic Nutrition”

Asude Nursing Homes Easy Access

Şimdi Ara ve Bilgi Al!