Asude Huzurevi Basın Kiti

Asude Huzurevi

Logo’yu, ebadı, boyutları, renkleri ve öğeleri dahil olmak üzere, herhangi bir şekilde değiştiremez, canlandıramaz, dönüştüremez ya da başka herhangi bir işlemden geçirerek, perspektifini veya iki boyutlu görünümünü bozamazsınız.

Logo tek başına görünmelidir; Logo’nun her iki yanında, sayfadaki diğer grafik veya metin öğelerle arasında bir minimum boşluk olmalıdır (Logo’nun yüksekliği kadar). Logo, başka herhangi bir logonun bir parçası ya da bir tasarım öğesi olarak kullanılamaz.

Asude Huzurevi’nin logolarında ya da ticari markalarında size herhangi bir lisans ya da başka bir hak verilmemektedir. Asude Huzurevi, Logo’nun kullanımı konusunda verdiği izni, tek taraflı olarak, kaldırma ya da koşullarını değiştirme hakkına her zaman sahiptir. Asude Huzurevi, bu İlke’lere uymayan, Asude Huzurevi’nin fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı harekete geçme hakkını saklı tutar.

Asude Yaşlı Bakım ve Huzurevi Logo
Asude Yaşlı Bakım ve Huzurevi Amblem

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu aydınlatma metnimizi ve sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgileri okumak veya onaylamak için tıklayınız. Onayla Oku